Orea Resort Horal****

Vybavení ubytování

Klasifikace: **** Vybavení: pokoj s vanou / sprchou, pokoj s vanou / sprchou, pokoj s WC, TV na pokoji, WiFi, konferenční místnost, vybavení pro školení, taneční parket, tělocvična, fitness, venkovní bazén, vnitřní bazen, sauna, dětské hřiště / dětský koutek, hřiště, půjčovna lyží, půjčovna sportovních potřeb, parkoviště, kreditní karty akceptovány, trezor Doplňkové služby: snídaně, polopenze, plná penze, masáže, rehabilitace, konferenční služby, směnárna

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 334
Celkový počet pokojů: 162
Druhy pokojů: 2 lůžkové, 4 lůžkové, apartmá

mailŠpindlerův Mlýn

Svatopetrská 280, Špindlerův Mlýn, 543 51

Telefon:+420 499 461 111
Fax:+420 499 433 356
E-mail:horal@orea.cz
Web:www.orearesorthoral.cz
www.facebook.com/orearesorthoral.cz
Hotel Orea Resort Horal**** se nachází na úpatí Kozích hřbetů v části Špindlerova Mlýna zvané Svatý Petr a leží v nadmořské výšce 900 m n. m.

Nově zrekonstruovaný Orea Resort Horal**** nabízí 162 moderně vybavených pokojů různých kategorií, všechny pokoje mají ve standardu LED televizi s minimální úhlopříčkou 43″ s HD satelitními programy, telefon, trezor, minibar, čajový/ kávový set a Wi-Fi připojení. Většina hotelových pokojů disponuje balkonem a překrásným výhledem do údolí Sv. Petra, celý areál hotelu je nekuřácký. Hotel nabízí konferenční prostory, letní terasu a nově otevřené luxusní spa. Speciality domácí i světové kuchyně můžete vyzkoušet v některé z restaurací nebo baru. Hotelový resort je vhodný pro relaxační a sportovní pobyty, pro rodiny s dětmi (certifikát kids friendly), také pro kongresovou turistiku a firemní akce.

Stravování: 

Ski Restaurant slouží k podávání snídaní a večeří ve formě bohatého bufetu. Restaurace má kapacitu 180 osob.                                                                        Restaurace à la carte – zde si  můžete vychutnat regionální a mezinárodní pokrmy, tuzemská a zahraniční vína. Restaurace má kapacitu 60 míst.                                        Oak bar – nabízí širokou nabídku alkoholických i nealkoholických nápojů, koktejlů i kávy nebo drobného občerstvení. V letních měsících můžete využít posezení na sluneční terase s krásnými výhledy do údolí Svatého Petra s kapacitou 50 míst. Kapacita baru je 80 míst.

Služby:

Nové luxusní spa. Zaplavte si v moderním bazénu s nádhernými výhledy na skiareál Svatý Petr. Děti si během vaší relaxace mohou užívat v dětském brouzdališti. Skvělou relaxaci vám zajistí whirlpool, finská a parní sauna. Pro hotelové hosty zdarma. Navíc k dispozici i zpoplatněná privátní zóna s několika druhy saun. Zahrnuje bylinnou saunu, finskou saunu, parní saunu včetně ochlazovacího bazénku, zážitkové sprchy, tepidarium a vyhřívanou infralavici nebo ledovač. 

V areálu hotelu se nachází multifunkční venkovní hřiště a minigolf, na své si přijdou i milovníci pěší turistiky, cykloturistiky, houbaření a dalších aktivit. V zimě pak můžete obdivovat krásu přírody na běžkách. K dispozici je skibus, který vás zaveze ze zastávky u hotelu přímo k lanovce lyžařského střediska Svatý Petr.

Orea Resort Horal**** je ideálním místem pro uspořádání školení, přednášek, prezentací a dalších firemních akcí či konferencí v kombinaci se sportovně relaxačními aktivitami. Kongresový sál má kapacitu 300 účastníků, taneční sál 150, salonky Labe a Bohemia 35 a Sněžka 60. 

Přihlášení Cookies