Vybavení ubytování

Klasifikace: *** Vybavení: pokoj s vanou / sprchou, pokoj s WC, TV na pokoji, WiFi, konferenční místnost, vybavení pro školení, tělocvična, fitness, dětské hřiště / dětský koutek, hřiště, půjčovna sportovních potřeb, parkoviště, parkoviště, parkoviště pro autobusy, zvířata akceptována, bezbariérový přístup, kreditní karty akceptovány, výtah Doplňkové služby: snídaně, polopenze, plná penze, masáže, rehabilitace, konferenční služby

Ceny

Orientační cena za noc / osoba: 800 CZK
Orientační cena za noc se snídaní / osoba: 960 CZK

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 84
Celkový počet pokojů: 38
Druhy pokojů: 2 lůžkové, 4 lůžkové, apartmá
Počet 2 lůžkových: 34
Počet 4 lůžkových: 2
Počet apartmá: 2

mailLiberec

Jeronýmova 22 / 570, Liberec, 460 07

Telefon:+420 488 048 111
E-mail:info@hotelarena.cz
Web:www.hotelarena.cz
Hotel ARENA*** poskytuje ubytování nedaleko centra města Liberec, poblíž komunikace spojující Liberec s Prahou a Ústím nad Labem, přímo v areálu městského stadionu.

Liberecký Hotel ARENA*** se nachází nedaleko centra Liberce poblíž komunikace spojující Liberec s Prahou a Ústím nad Labem přímo v moderním multifunkčním komplexu.

Restaurace STADION Vám nabízí možnost kvalitního stravování včetně snídaní, polopenzí i plné penze.

Parkování zajištěno na hotelovém parkingu zdarma. Hosté se mohou ubytovat i se svými psy.

Ceník

Recepce libereckého hotelu Vám zprostředkuje pronájem sportovišť nacházejících se přímo v areálu. Pronájem ledové plochy, travnatého fotbalové hřiště, atletického areálu, tenisového a volejbalového kurtu, tělocvičnu na sálové sporty, ricochet, bowling, střelnici, stolní tenis či kuželnu.

Ideální pro: Sport Park Liberec nabízí ideální zázemí pro pořádání sportovních kempů a soustředění. Areál zahrnuje množství venkovních i outdoorových sportovišť – fotbalová hřiště, atletický stadion, tělocvičny, kurty atd.

Multifunkční Home Credit Arena je ideálním místem pro pořádání a realizaci nejrůznějších firemních a soukromých akcí jako jsou kongresy, semináře, teambuildingové akce, workshopy, společenské večery, bankety, svatby, večírky apod. Prostory a sály, které se v Home Credit Areně nacházejí, poskytují komfort a účelné pohodlí pro 5 osob až 6.000 účastníků.

Přihlášení Cookies