Vybavení ubytování

Vybavení: pokoj s vanou / sprchou, pokoj s vanou / sprchou, pokoj s WC, TV na pokoji, TV ve společenské místnosti, WiFi, konferenční místnost, zahrada, terasa, vybavení pro školení, taneční parket, dětské hřiště / dětský koutek, parkoviště, parkoviště, parkoviště pro autobusy, zvířata akceptována, kreditní karty akceptovány, trezor, výtah Doplňkové služby: snídaně, polopenze, plná penze, praní, žehlení, konferenční služby, směnárna

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 53
Celkový počet pokojů: 24
Druhy pokojů: 2 lůžkové, 3 lůžkové, 4 lůžkové, apartmá
Počet apartmá: 1

Hotel Labuť poskytuje ubytování naproti zámku a zámeckému parku, přímo v centru historického města Vrchlabí, v podhůří nejvyšších českých hor Krkonoš.

Díky své poloze je ideálním místem pro letní i zimní rekreaci, školení, svatby a služební cesty, restaurace včetně všech služeb hotelu je přístupná i hostům, kteří v hotelu nejsou ubytovaní.

Z Vrchlabí můžete podniknout výlety do nedalekých horských rekreačních středisek, jakými jsou Špindlerův Mlýn, Benecko, Strážné, Harrachov, nebo se jen tak toulat po místních muzeích či obchůdcích.

Hotel

  • Hotel poskytuje komfortní, ale zároveň útulné ubytování v jedno, dvou a třílůžkových pokojích s možností přistýlky a jednom apartmánu.
  • Služby hotelu: informační služby, úschovna cenností, parkoviště či uzamykatelná garáž, bezplatné zapůjčení společenských her, na přání zajištění dopravy na autobusové či vlakové nádraží, nebo na letiště do Prahy.
  • Parkování zdarma je možné na nehlídaném parkovišti za hotelem, nebo za poplatek v hotelové garáži, kde je však nutné místo předem rezervovat vzhledem k omezené kapacitě.

Restaurace

  • Restaurace Vás osloví příjemným prostředím, pozornou obsluhou a kvalitními pokrmy jak české a mezinárodní kuchyně, tak i tradičními krkonošskými specialitami.
  • V restauraci je k dispozici celkem 93 míst k sezení a útulný dětský koutek s hračkami.
  • Součástí restaurace je vinotéka a oddělený salonek vhodný k pořádání firemních seminářů, rautů, hostin, případné zajištění živé hudby k tanci. 
  • V letních měsících je k dispozici venkovní terasa a dvorek s dětským koutkem. 


Přihlášení Cookies