Horský hotel Flora

Vybavení ubytování

Vybavení: pokoj s vanou / sprchou, pokoj s WC, WiFi, gril, ohniště, venkovní bazén, parkoviště, zvířata akceptována

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 50
Celkový počet pokojů: 20
Druhy pokojů: 2 lůžkové, 3 lůžkové, 4 lůžkové, vícelůžkové

mailVítkovice

Dolní Mísečky 156, Vítkovice v Krkonoších, 512 38

GSM:+420 602 393 334
Fax:+420 499 433 428
E-mail:flora@brezina.cz
Web:www.brezina.cz/flora
Hotel Flora se nachází v překrásném údolí říčky Jizerky ve známé rekreační oblasti na Dolních Mísečkách v Krkonošském národním parku. Leží v nadmořské výšce 850 m a má ideální polohu pro letní i zimní rekreaci. Je zde čistý vzduch, hluboké lesy a nádherná krajina v okolí. Naleznete klid a pohodu, příjemný odpočinek a odpovídající servis.

Kapacita hotelu 20 pokojů, všechny pokoje s vlastní koupelnou. Restaurace, bar, disco, venkovní bazén s vyhřívanou vodou od jara do podzimu, fotbálek, kulečník, šipky. WiFi připojení k internetu. Rodinná atmosféra. Možnost pořádání firemních a soukromých akcí.

Hotel leží 800 m od lanovky Skiareálu Špindlerův Mlýn vedoucí na Medvědín, v blízkosti 300 m menší vlek. 

Díky svému umístění v klidném prostředí tu naleznou ráj i rodiny s dětmi.

K hotelu vede silnička, parkování osobních vozů je možné přímo u budovy (pouze v létě). Centrální parkoviště je vzdáleno asi 300 m.

V létě jsou Mísečky výborným výchozím bodem pro pěší hřebenové túry nebo cyklistické turistické trasy, v okolí se dá jít třeba na houby nebo borůvky. Značené turistické trasy vás zavedou do známých míst jako je Špindlerův Mlýn vzdálený 5 km (je zde letní bobová dráha, velmi oblíbená atrakce pro děti i dospělé), na Zlaté návrší, odtud na Dvoračky, Martinovu boudu, Luční boudu.

Vysoko položené Mísečky mají velmi dlouhou zimu. Ta začíná často už v listopadu a lyžovat se tu dá někdy i o velikonocích. Běžkařské tratě na Horních Mísečkách patří k nejlépe udržovaným a jsou vyhledávané širokou veřejností i profesionály.

Přihlášení Cookies