Lufťákova stezka na Benecku

Už jste slyšeli o převratném luftování na Benecku? Ne? Vy nevíte, kdo je lufťák? Přeci ten, kdo si doslova na vlastní plíce užívá svěží vzduch na Benecku, a bystří si tak své smysly. Totiž, okysličený mozek lépe myslí! O spojení kvalitního vzduchu a zábavy se můžete přesvědčit na přes 2 km dlouhé lufťákově stezce, na které na vás čekají zajímavé zastávky.

Máte rádi hádanky? Pohyb je váš kamarád? Nemusíte být olympionik ani Einstein, naši stezku zvládnou projít všichni, kteří se rádi baví.

Stezka začíná na centrálním parkovišti na Benecku, kde můžete zaparkovat. 

Na trase na Vás čekají zastávky: „mapa, lufťákova flotila, drž partu, bylo nás pět, koule v háji, lufťák hledá SuperStar“, "jeden nestačí", "drevokocůr". Můžete se těšit na nová stanoviště „Smotni si“, „Šoupni si“, „Puzzni si“, „Musíme to opravit“ a „ Trpaslík Vejral“. Na odloučeném stanovišti, které budete muset najít pomocí nápověd, se nachází NEJVĚTŠÍ TRPASLÍK NA SVĚTĚ a bude odtamtud krásný výhled!

Nenechte si ujít pátrání po trpaslíku Vejralovi a plnění zábavných úkolů během procházky na Lufťákově stezce. A až to všechno projdete, skočte si do jednoho z výdejních míst pro certifikát a samolepku s lufťákem.

Výdejními místy jsou:

Stačí jen zodpovědět kvízovou otázku a můžete si hned odnést nálepku s logem stezky a diplom (certifikát), díky kterému z vás bude diplomovaný lufťák.

A jak to s tím luftováním funguje doopravdy? Podívejte se na video...

Přihlášení Cookies