Apartmány Fišerovi

Vybavení ubytování

Vybavení: pokoj s vanou / sprchou, pokoj s WC, TV na pokoji, WiFi, možnost vaření, zahrada, terasa, půjčovna lyží, parkoviště

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 26
Celkový počet pokojů: 5
Druhy pokojů: 4 lůžkové, vícelůžkové, apartmá
Počet 4 lůžkových: 3
Počet vícelůžkových: 2
Počet apartmá: 5

mailVysoké nad Jizerou

nám. Dr. Kramáře 56, Vysoké nad Jizerou, 512 11

GSM:+420 777 574 276
+420 736 546 862
E-mail:sport56@seznam.cz
Web:www.apartmanyfiserovi.cz
Apartmány Fišerovi nabízí kvalitní ubytování přímo v centru zimního střediska Vysoké nad Jizerou.

Pokoje jsou vybaveny vlastními koupelnami s toaletou, dále plně vybaveným kuchyňským koutem, kávovarem, LCD TV, WIFI zdarma. 

Velký a luxusně zařízený apartmán, vhodný pro velkou rodinu, případně skupinku, a nebo jen dvojici, která si chce užít dokonalý pobyt a soukromí s moderním designem

Přehled apartmánů zde. 

Na severní straně penzionu je volně přístupná letní terasa s výhledem na Krkonoše, kde si můžete vychutnat sklenku vína, odpolední kávu, nebo večer posedět s přáteli.

Sklepení slouží, jako stylová vinárna, kde si můžete posedět s přáteli u sklenky něčeho dobrého a navíc v nezvyklém, romantickém prostředí. Sklípek je zdarma k dispozici klientům penzionu a je bez obsluhy.  

Parkování – čtyři garáže v přízemí penzionu. Z garáží se dostanete až do vašeho apartmánu.

V zimním období jsou v garážích instalovány stojany na lyže se sušáky na lyžařské boty a stojan pro drobný servis vlastních lyží.

V objektu se nekouří!

Krásné místo v prostředí západních Krkonoš je ideální pro turistiku, cykloturistiku a zimní sporty. Nádherná je také okolní příroda - ideální místo pro Váš odpočinek po celý rok.


Přihlášení Cookies