Bělohradská chata

Vybavení ubytování

Vybavení: společná koupelna, TV ve společenské místnosti, WiFi, konferenční místnost, gril, ohniště, zahrada, terasa, sauna, dětské hřiště / dětský koutek, parkoviště, zvířata akceptována Doplňkové služby: snídaně, polopenze, plná penze

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 55
Celkový počet pokojů: 15
Druhy pokojů: 2 lůžkové, 3 lůžkové, 4 lůžkové, vícelůžkové, apartmá
Počet 2 lůžkových: 3
Počet 3 lůžkových: 6
Počet 4 lůžkových: 3
Počet vícelůžkových: 2
Počet apartmá: 1

mailRokytnice nad Jizerou

Studenov 8, Rokytnice nad Jizerou, 512 44

GSM:+420 603 228 025
E-mail:ubytovanistudenov@gmail.com
Bělohradská chata se nachází v Rokytnici nad Jizerou přímo u sjezdovky v lyžařském areálu Studenov v Krkonoších. Svou polohou je vhodná pro pobyt v krásné přírodě a to jak na zimní, tak i letní dovolenou. Chata je ideální pro jednotlivce, skupinové pobyty či rodiny s dětmi, školy, lyžařské výcviky, školy v přírodě, sportovní soustředění či jiné skupinové pobyty.

Bělohradská chata - ubytování:

Chata je třípodlažní s celkovou kapacitou 55 lůžek.
V chatě je k dispozici 14 prostorných pokojů a jeden apartmán. V I. patře se nachází čtyřlůžkový apartmán s vlastním sociálním zařízením, 2 dvoulůžkové a 2 čtyřlůžkové pokoje. Dále je zde velká společenská a televizní místnost s kulečníkem. Sociální zázemí pro pokoje má každé patro společné na chodbě. V II. patře jsou 2 vícelůžkové pokoje (desetilůžkový a pětilůžkový), 1 dvoulůžkový, 6 třílůžkových a 1 čtyřlůžkový pokoj. V chatě se lze bezplatně připojit k internetu.

Bělohradská chata - další vybavení:

V přízemí je jídelna, lyžárna, botárna, bar, sociální zařízení. Možnost zakoupení občerstvení v bufetu. U chaty je k dispozici ohniště, gril a udírna, lze využít také malé travnaté hřiště.

Bělohradská chata - stravování:

Stravování formou polopenze, po dohodě lze i plná penze či pouze snídaně. Možnost zakoupení občerstvení v baru-bufetu. Skibufet je volně přístupný všem lyžařům.

Bělohradská chata - okolí:

Skiareál Studenov se nachází v nadmořské výšce 620 – 933 m v blízkosti centra Rokytnice nad Jizerou a je oblíben díky svým mírným a poměrně širokým svahům především u rodin s dětmi a snowboardistů. Je zde 12 vleků, lyžařská školka a sjezdovky různých obtížností. Z konečné stanice LV 1000 je možné se napojit na běžeckou Krkonošskou magistrálu.

Přihlášení Cookies