Vybavení ubytování

Vybavení: TV ve společenské místnosti, možnost vaření, parkoviště, parkoviště

Ceny

Orientační cena za noc / osoba: 320 CZK

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 30

mailKrompach

Horní Světlá 86, Horní Světlá, 471 57

GSM:+420 777 964 764
E-mail:chata-luzanka@seznam.cz
Web:www.chataluzanka.cz
Chata Lužanka se nachází v malebné vesnici Horní Světlá, v srdci chráněné krajinné oblasti Lužických hor.

Má kapacitu 20 osob (v případě potřeby dalších 10 lůžek v podkroví) a nabízí výborné podmínky pro dovolenou i pořádání různých akcí.

Ubytování je možné v 1. podlaží v sedmi pokojích, dvoulůžkových a čtyřlůžkových (v podkroví jsou další). V blízkosti pokojů se nachází čtyři nově zrekonstruované společné koupelny, každá vybavená WC, umyvadlem a sprchovým koutem. V přízemí je ubytovaným k dispozici velká společenská místnost s krbem a dobře vybavená kuchyně pro vlastní vaření hostů (najdete zde nádobí, indukční sporák s horkovzdušnou troubou, kávovar, varné konvice, lednice, gril atd.). Na kuchyni navazuje barový pult a místo pro posezení.

Další možnosti využití nabízí prostorná jídelna pro 30 osob, ve které se nachází televize a hrací koutek. Chata je vybavená s ohledem na další potřeby dětí, a to i nejmenších. Hostům je dále k dispozici parkoviště, úschovna kol/lyží, WIFI připojení, zahradní gril, sportovní potřeby. Na zahradě se nachází travnaté volejbalové hřiště a ohniště.

Lužanku provozuje Sdružení na pomoc dětem s handicapy, z.ú. na principu sociálního podnikání. Ubytujete se zde za férovou cenu a také díky Vám budou její služby dostupné i pro rodiny, které pečují o děti se zdravotním znevýhodněním.Přihlášení Cookies