Vybavení ubytování

Vybavení: pokoj s vanou / sprchou, pokoj s WC, společná koupelna, TV ve společenské místnosti, WiFi, konferenční místnost, gril, ohniště, vybavení pro školení, dětské hřiště / dětský koutek, parkoviště, parkoviště, zvířata akceptována Doplňkové služby: snídaně, polopenze, plná penze, konferenční služby

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 60
Celkový počet pokojů: 18
Druhy pokojů: 2 lůžkové, 3 lůžkové, 4 lůžkové, vícelůžkové

mailLučany nad Nisou

Jindřichov 20, 466 02

Telefon:+420 773 966 933
GSM:+420 775 665 095
E-mail:chatamuhu@email.cz
Web:www.chatamuhu.cz
Chata Muhu nabízí ubytování v regionu Jizerské hory, v obci Jindřichov, asi 3 km od města Jablonec nad Nisou směrem na Tanvald.

Chata muhu je přístupná pro osobní auta i autobusy, a to po celý rok. Do Jindřichova vede též linka MHD č.5 z Jablonce nad Nisou.

Chata Muhu - ubytování:

Šest dvoulůžkových pokojů má vlastní sociální zařízení. Tři pokoje mají umyvadlo. Ostatní pokoje mají společné sprchy a WC na chodbě.

Chata Muhu - stravování:

Hosté chaty Muhu mají možnost ubytování se snídaní,plnou penzí nebo polopenzí. V chatě je restaurace, bar, společenská místnost s TV a Wifi.

Chata Muhu - aktivity:

Jizerské hory jsou ideální pro zimní i letní rekreaci. V zimě se nabízí možnost sjezdového lyžování v nedalekých centrech Severák (1km), Bedřichov (8km) či Tanvaldský Špičák (8km). K dispozici je též dětská poma (např. pro školní zájezdy) cca 900 m od chaty. Přímo kolem chaty Muhu vede běžkařská stopa. V létě je okolní terén vhodný pro pěší turistiku i cykloturistiku, 1km od chaty Muhu se nachází přírodní koupaliště a 3km přehrada. V nedalekém Liberci lze navštívit ZOO a botanickou zahradu, či výlet např. na Ještěd, horu Kozákov nebo zámek Sychrov.

Školní pobyty:

Chata Muhu nabízí školní a zájmové pobyty pro předškolní děti, základní i střední školy. K dispozici je prostorná jídelna, herna, učebna, bar s možností uspořádat diskotéku, stolní tenis, čítárna, travnatá hřiště, ohniště a nedaleko lesní koupaliště. Ubytování je bezpalandové. Stravování zahrnuje plné penze, svačiny dopoledne i odpoledne a pitný režim. Turnusy nejsou podmínkou. 1 dospělý doprovod na 10 dětí má pobyt zdarma.


Přihlášení