Vybavení ubytování

Vybavení: pokoj s vanou / sprchou, pokoj s WC, společná koupelna, TV ve společenské místnosti, WiFi, konferenční místnost, gril, ohniště, vybavení pro školení, dětské hřiště / dětský koutek, parkoviště, parkoviště, zvířata akceptována Doplňkové služby: polopenze, plná penze, konferenční služby

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 64
Celkový počet pokojů: 19
Druhy pokojů: 2 lůžkové, 3 lůžkové, 4 lůžkové, vícelůžkové

mailLučany nad Nisou

Jindřichov 20, 466 02

Telefon:+420 773 966 933
GSM:+420 775 665 095
E-mail:chatamuhu@email.cz
Web:www.chatamuhu.cz
Chata Muhu nabízí ubytování v regionu Jizerské hory, v obci Jindřichov, asi 3 km od města Jablonec nad Nisou směrem na Tanvald.

Je přístupná pro osobní auta i autobusy, a to po celý rok. Do Jindřichova vede též linka MHD z Jablonce nad Nisou.

Chata Muhu – ubytování:

Šest dvoulůžkových, čtyři třílůžkové, sedm čtyřlůžkových pokojů  má vlastní sociální zařízení. Tři pokoje mají společnou koupelnu.


Chata Muhu – aktivity:

Jizerské hory jsou ideální pro zimní i letní rekreaci. V zimě se nabízí možnost sjezdového lyžování v nedalekých centrech Severák (1km), Bedřichov (8km) či Tanvaldský Špičák (8km). K dispozici je též dětská poma (např. pro školní zájezdy) cca 900 m od chaty. Přímo kolem chaty Muhu vede běžkařská stopa. V létě je okolní terén vhodný pro pěší turistiku i cykloturistiku, 1km od chaty Muhu se nachází přírodní koupaliště a 3km přehrada. V nedalekém Liberci lze navštívit ZOO a botanickou zahradu, či výlet např. na Ještěd, horu Kozákov nebo zámek Sychrov.

Školní pobyty:

Chata Muhu nabízí školní a zájmové pobyty pro předškolní děti, základní i střední školy. K dispozici je prostorná jídelna, herna, učebna, bar s možností uspořádat diskotéku, stolní tenis, čítárna, travnatá hřiště, ohniště a nedaleko lesní koupaliště.


Přihlášení Cookies