Pension U Wolfů ***

Vybavení ubytování

Klasifikace: *** Vybavení: pokoj s vanou / sprchou, pokoj s WC, TV na pokoji, TV ve společenské místnosti, WiFi, konferenční místnost, gril, ohniště, vybavení pro školení, hřiště, parkoviště, parkoviště

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 9
Přistýlky: 4
Celkový počet pokojů: 4
Druhy pokojů: 2 lůžkové, 3 lůžkové
Počet 2 lůžkových: 3
Počet 3 lůžkových: 1

mailChrastava

Andělská Hora 40, Chrastava, 463 31

Telefon:+420 485 143 161
GSM:+420 604 352 795
+420 731 484 748
E-mail:wolf-volny@volny.cz
wolfovi@uwolfu.cz
Web:www.uwolfu.cz
PENZION U WOLFŮ se nachází v Libereckém kraji, přímo v oblasti Ještědského hřebene, vzdušnou čarou cca. 6 km od dominanty kraje, kterou je známá hora Ještěd. Zdejší prostředí vybízí sportovně založené návštěvníky v létě k cykloturistice a v zimě ke krásnému lyžování, a to jak sjezdovému, tak i běžeckému.

V penzionu U Wolfů jsou Vám k dispozici 3 dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky a jeden třílůžkový pokoj, taktéž s možností jedné přistýlky. Pokoje jsou nadstandardního vybavení a velikosti. Každý pokoj má k dispozici vlastní předsíň, koupelnu s toaletou a sprchovým koutem, TV se satelitním přijímačem, minibar, pokojový trezor a také telefon s možností samostatného připojení k internetu.

V restauraci je základní jídelní lístek možno libovolně doplňovat o jídla připravovaná dle předchozí vzájemné dohody na přání zákazníků, k pití nabízíme točený Pilsner Urquell 12° a spoustu dalších nealkoholických i alkoholických nápojů.

K penzionu patří cca. 6000 m2 oploceného pozemku, který spíše než zahradou je takovým malým lesoparkem s množstvím vzrostlých převážně jehličnatých stromů. Přímo v areálu jsou k dispozici 4 parkovací místa pro hosty.

Přihlášení Cookies