Vybavení ubytování

Vybavení: pokoj s vanou / sprchou, pokoj s WC, společná koupelna, TV na pokoji, WiFi, gril, ohniště, zahrada, terasa, dětské hřiště / dětský koutek, parkoviště, parkoviště pro autobusy Doplňkové služby: snídaně, polopenze, plná penze

Ceny

Orientační cena za noc se snídaní / osoba: 500 CZK

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 16
Celkový počet pokojů: 8
Druhy pokojů: 2 lůžkové
Počet 2 lůžkových: 8

mailBedřichov

Bedřichov 28, Bedřichov, 468 12

GSM:+420 602 858 991
E-mail:info@lesnichata.cz
Web:www.lesnichata.cz
Lesní chata se nachází v centru Bedřichova, přímo nad stadionem, kde se každoročně zahajuje zimní lyžařský závod Jizerská padesátka. Ideální místo pro start i cíl Vašich výprav do Jizerských hor.

Lesní chata má více jak stoletou historii a je klasickou dřevěnou horskou chatou. Nabízí ubytování v útulných pokojích s kompletním sociálním zařízením nebo levnější pokoje s umyvadlem, kde je příslušenství odděleně na chodbě, vše nově vybudované.

Restaurace Lesní chaty s nevšedním designem pro více jak 90 osob nabízí velkoplošnou projekcí sportovních přenosů a velkou venkovní terasu s nádherným výhledem do údolí a na sportovní areál. Nabízí kvalitní českou a vegetariánskou kuchyni, velký výběr alkoholických, nealkoholických a míchaných nápojů, kvalitní moravská  vína, která si můžete vychutnat v naší kamenné vinotéce. K ubytovacím službám poskytují nejen snídaně, ale i polopenze a plnou penzi.

U Lesní chaty se nachází běžecké a sjezdové tratě, cyklostezky, pěší trasy, tenisové kurty, přehrada a letní koupaliště. Velké dětské hřiště s trampolínami  a další atrakce oceníte především v letním období. V zimním období především děti ocení ideální svah na bezpečné bobování a sáňkování, který je v těsné blízkosti.

MěsícDenČasPříznak
Leden - Prosinec Po - Ne 11:30 - 23:00 otevřeno
Otevírací doba se týká restaurace a je vyhrazena s ohledem na počasí.
Přihlášení Cookies