Vybavení ubytování

Vybavení: pokoj s vanou / sprchou, pokoj s WC, TV na pokoji, TV ve společenské místnosti, WiFi, gril, ohniště, zahrada, terasa, sauna, dětské hřiště / dětský koutek, půjčovna sportovních potřeb, parkoviště, parkoviště, parkoviště pro autobusy, zvířata akceptována Doplňkové služby: snídaně, polopenze, plná penze

Vybavení: sauna

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 43
Celkový počet pokojů: 17
Druhy pokojů: 2 lůžkové, 3 lůžkové, 4 lůžkové
Počet 2 lůžkových: 11
Počet 3 lůžkových: 3
Počet 4 lůžkových: 3

mailRaspenava

Raspenava 72, Frýdlant, 464 01

Telefon:+420 482 322 869
GSM:+420 604 515 989
E-mail:pensionhubert@gmail.com
Web:www.pension-hubert.eu
Penzion Hubert se nachází v chráněné krajinné oblasti na úpatí Jizerských hor, mezi obcemi Raspenava a Hejnice.

Všechny pokoje penzionu Hubert mají vlastní sociální zařízení. Pokoje se nacházejí ve dvou budovách, které vytvářejí spolu se zahradou uzavřený areál. Na ten navazuje přírodní koupaliště.

Penzion Hubert – další služby:

Penzion Hubert nabízí pořádání svatebních hostin, promočních oslav, soukromých párty. Je zde také možnost svatebních obřadů s oddávajícím přímo u majitelů v zahradě nebo u jejich nevšedního rybníčku.

Dále penzion Hubert nabízí firemní akce pro zábavu a stmelování kolektivu a také odborná školení pro profesní růst manažerů či ostatních zaměstnanců společnosti.

Penzion Hubert – aktivity:

Božský klid a nádherná příroda Jizerských hor Vás pohltí svou krásou při projížďkách na kolech či procházkách. Po návratu z horské túry nebo v zimě z výletu na běžkách se můžete uvolnit v sauně.

Hostům je možné zajistit odvoz k nedalekému vlaku nebo autobusu.

Přihlášení Cookies