Vybavení ubytování

Klasifikace: *** Vybavení: pokoj s vanou / sprchou, pokoj s vanou / sprchou, pokoj s WC, TV na pokoji, TV ve společenské místnosti, WiFi, možnost vaření, konferenční místnost, gril, ohniště, zahrada, terasa, vybavení pro školení, taneční parket, dětské hřiště / dětský koutek, hřiště, půjčovna sportovních potřeb, parkoviště, parkoviště pro autobusy, zvířata akceptována, kreditní karty akceptovány, trezor Doplňkové služby: snídaně, polopenze, plná penze, praní, žehlení, masáže, rehabilitace, konferenční služby

Ceny

Orientační cena za noc se snídaní / osoba: 600 CZK

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 20
Celkový počet pokojů: 9
Druhy pokojů: 2 lůžkové
Počet 2 lůžkových: 9

mailJanov nad Nisou

Loučná 59, Janov nad Nisou, 468 11

GSM:+420 777 775 004
E-mail:restaurant@hotelepocha.cz
Web:www.hotelepocha.cz
Hotel Epocha nabízí ubytování v příjemném prostředí na okraji regionu Jizerské hory. Nachází se v obci Loučná nad Nisou, která je místní částí obce Janov nad Nisou a leží nedaleko nedaleko města Jablonec nad Nisou.

Svou polohou umožňuje snadnou dosažitelnost z města a zároveň klidové prostředí k odpočinku, pořádání rautů, svateb, školení či jiných firemních akcí.

Hotel Epocha - ubytování:

Hotel Epocha nabízí ubytování v prostorných pokojích s možností přistýlky. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, samostatnými lůžky, pracovním koutem, vestavěným minibarem a televizí. Celý prostor hotelu je pokryt wifi sítí.

Hotel Epocha - stravování:

Vedle hotelových pokojů je hostům k dispozici restaurace se salonkem a školící sál. Hotel Epocha má dostatečné kapacity pro venkovní parkování.

Hotel Epocha - aktivity:

Okolí hotelu Epocha nabízí bohaté možnosti vyžití, přímo sousedí s bobovou dráhou a v blízkém dosahu jsou turistické trasy a cyklotrasy a v zimě lyžařské sjezdovky a běžecké trasy.

Svou polohou Hotel Epocha umožňuje snadnou dosažitelnost z města a zároveň klidové prostředí k odpočinku, pořádání rautů, svateb, školení či jiných firemních akcí.

Přihlášení