Vybavení ubytování

Klasifikace: *** Vybavení: pokoj s vanou / sprchou, pokoj s vanou / sprchou, pokoj s WC, TV na pokoji, WiFi, konferenční místnost, zahrada, terasa, vybavení pro školení, taneční parket, parkoviště, parkoviště, parkoviště pro autobusy, zvířata akceptována, bezbariérový přístup, kreditní karty akceptovány, trezor Doplňkové služby: snídaně, polopenze, plná penze, praní, žehlení, konferenční služby

Ceny

Orientační cena za noc se snídaní / osoba: 550 CZK

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 62
Přistýlky: 6
Celkový počet pokojů: 30
Druhy pokojů: 2 lůžkové, 3 lůžkové, 4 lůžkové, vícelůžkové
Počet 2 lůžkových: 20
Počet 3 lůžkových: 6
Počet 4 lůžkových: 4
Počet vícelůžkových: 2

mailDěčín

U Plovárny 9 / 43, Děčín I., 405 01

Telefon:+420 412 518 859
Fax:+420 412 518 868
E-mail:hotelfaust@seznam.cz
Web:www.hotelfaust.cz
Hotel Faust nabízí ubytování ve městě Děčín, v regionu České Švýcarsko.

Hotel Faust - ubytování:

Hotel Faust nabízí pohodlné a příjemné ubytování v pokojích s možností přistýlky a v apartmánech s obývacím pokojem, ložnicí a kuchyňkou. Na všech pokojích se nachází sociální zařízení se sprchovými kouty, 26 pokojů má TV/SAT. Jeden dvoulůžkový pokoj je vybaven pro vozíčkáře. Ceny za ubytování jsou se snídaní. Hotel Faust má vlastní uzamykatelné parkoviště. Provoz hotelu je non-stop.

Hotel Faust - stravování:

Stravování je zajištěno v restauraci hotelu Faust. Restaurace nabízí široký výběr jídel, alkoholických i nealkoholických nápojů, vlastní speciality, bohatý výběr jihomoravských vín. Restaurace má letní terasu s příjemným výhledem na Zámecký rybník, dva salónky, taneční sál.

Hotel Faust - další služby:

Dále svým hostům hotel Faust  nabízí tyto služby: drobný prodej na recepci hotelu, bezpečnostní trezor na recepci hotelu, kancelářské služby (fax, kopírování), zajišťuje učitele tenisu, půjčování tenisových raket, je zde úschovna jízdních kol zdarma, bankomat 100 m od hotelu, akceptované kreditní karty: AE, EuroCard, MasterCard, JCB, VISA, možnost připojení k Internetu přes telefonní linku, každoroční pořádání silvestrovské zábavy.

Hotel Faust je vhodný jak pro individuální rekreaci, tak je zde možnost pořádání konferencí, seminářů, školení, turistických akcí, oslav, svateb, rautů…Hotel nabízí i doplňkové služby např. manažerské, spojové fax - internet.

Přihlášení Cookies