Hotel Krakonoš***, Rokytnice nad Jizerou

Vybavení ubytování

Klasifikace: *** Vybavení: pokoj s vanou / sprchou, pokoj s WC, společná koupelna, TV na pokoji, WiFi, konferenční místnost, gril, ohniště, zahrada, terasa, vybavení pro školení, půjčovna sportovních potřeb, parkoviště, parkoviště pro autobusy, zvířata akceptována, kreditní karty akceptovány, trezor Doplňkové služby: snídaně, polopenze, plná penze, masáže, rehabilitace, konferenční služby, směnárna

mailRokytnice nad Jizerou

Dolní náměstí 309, Rokytnice nad Jizerou, 512 44

Telefon:+420 481 522 466
GSM:+420 603 155 874
+420 605 288 032
E-mail:krakonos@rokytnice.com
Web:www.hotelkrakonos.cz
Rodinný hotel Krakonoš nabízí kvalitní ubytování a další služby v centru města Rokytnice nad Jizerou, v západní části regionu Krkonoše.

Hotel Krakonoš*** - ubytování:

Hotel Krakonoš *** nabízí návštěvníkům Rokytnice nad Jizerou dvou až pětilůžkové pokoje ve dvou kategoriích. Hotel nabízí kongresovou turistiku (sál se 60 místy) a sportovní soustředění, pro které je schopen zajistit i sportovní program.

Hotel nabízí:

  • 1 dvoulůžkový pokoj se sprchou a WC
  • 19 dvoulůžkových pokojích se sprchou a WC
  • 6 třílůžkových pokojů se sprchou a WC
  • 6 čtyřlůžkových pokojů se sprchou a WC
  • 2 rodinné pokoje (2+2) se sprchou a WC
  • 2 rodinné pokoje (3+2) se sprchou a WC
  • Všechny pokoje jsou vybavené televizí (SAT), telefonem a vysoušeč vlasů.
  • Hotel Krakonoš nabízí kongresovou turistiku a sportovní soustředění.

Hotel Krakonoš*** - stravování:

Standardně je k ubytování nabízena snídaně, možnost polopenze či plné penze je samozřejmostí. Součástí hotelu je restaurace, vinárna, pivnice a letní zahrádka. Hotel nabízí svým hostům hotová jídla ve formě denního a večerního menu a také minutková jídla.

Hotel Krakonoš*** - služby:

Masáže na hotelu: masáž lávovými kameny, klasická masáž částečná, klasická masáž kompletní, parafínový zábal rukou, baňkování, ušní svíce, medová masáž
Aktivity: výlet sedačkovou lanovkou, tandem paragliding, terénní koloběžky, motokárová dráha, travní lyžování, pěší turistika, cykloturistika.

Parkování na hotelovém parkovišti zdarma.

Přihlášení Cookies