Vybavení ubytování

Klasifikace: *** Vybavení: pokoj s vanou / sprchou, pokoj s vanou / sprchou, pokoj s WC, TV na pokoji, WiFi, vybavení pro školení, sauna, parkoviště, zvířata akceptována, kreditní karty akceptovány, výtah Doplňkové služby: snídaně

Ceny

Orientační cena za noc / osoba: 920 CZK

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 159
Celkový počet pokojů: 79
Druhy pokojů: 1 lůžkové, 2 lůžkové, 3 lůžkové, apartmá
Počet 1 lůžkových: 9
Počet 2 lůžkových: 62
Počet 3 lůžkových: 6
Počet apartmá: 2

mailLiberec

Šaldovo náměstí 6 / 1345, Liberec, 460 01

Telefon:+420 482 710 028
GSM:+420 774 323 235
Fax:+420 482 710 605
E-mail:recepce@hotel-liberec.cz
Web:www.hotel-liberec.eu
Hotel Liberec poskytuje ubytování v centru města Liberec, na Šaldově náměstí, v blízkosti radnice, divadla F.X.Šaldy, galerie a krytého plaveckého bazénu s tobogánem.

Hotel Liberec - ubytování:

Hotel Liberec nabízí ubytování v zrekonstruovaných pokojích v moderním designu blue-orange. Pokoje jsou vybavené telefonem, TV, balkónem a vlastní sociálním zařízením (wc, umyvadlo, sprcha i vana) a nyní v nově rekonstruovaných pokojích bussines (wc, sprcha nebo vana, fén, TV, telefon, malá lednička). Ve všech prostorách hotelu WIFI připojení zdarma.

Kapacita hotelu je 159 lůžek v 62 dvoulůžkových, 6 třílůžkových, 9 jednolůžkových pokojích a 2 apartmánech . Hostům je k dispozici fax, veřejný telefon dále sauna de luxe, výtah a parkoviště hlídané kamerovým systémem.

Ceník: https://hotel-liberec.eu/cenik/

Hotel Liberec - stravování:

V hotelu najdete také restauraci pro 120 osob. Dále jsou zde 4 salonky pro 40, 10 a dvakrát 15 osob, (možnost propojení salonku pro 40 osob s restaurací). V resturaci je taneční parket. Hotel nabízí zajištění hudební produkce a realizaci podnikových oslav, rautů, svatebních a promočních oslav.

Hotel Liberec - aktivity:

Další atraktivity města jako je botanická a zoologická zahrada jsou vzdáleny cca 10 min MHD (zastávka MHD přímo u hotelu.) Zábavní komplex Babylon s Aquaparkem dostupný cca 20 min pěšky nebo 10 min MHD.

Sportovní areál Ještěd dostupný MHD cca 30 min, turistické a lyžařské středisko Bedřichov v Jizerských horách dostupné autobusem cca 20 min. Obě dvě střediska v zimě poskytují velmi dobré podmínky k lyžování.1012 m vysoký Ještěd a jeho okolí mají výborné terény ke sjezdovému lyžování a Jizerské hory nabízejí kilometry upravených běžeckých stop v panenské přírodě.

Hotel Liberec dále nabízí:

  • zajištění překladatelských a průvodcovských služeb
  • rekreační pobyty za zvýhodněnou cenu (balíčky)
  • přizpůsobení jídelního i pobytového režimu, (vegetariánská strava, dělená strava, sport.oddíly, děti, důchodci atp.)
Přihlášení