Penzion Anna, Rokytnice nad Jizerou

Vybavení ubytování

Vybavení: pokoj s vanou / sprchou, pokoj s WC, TV na pokoji, možnost vaření, zahrada, terasa, venkovní bazén, dětské hřiště / dětský koutek, parkoviště, parkoviště pro autobusy, zvířata akceptována, bezbariérový přístup, kreditní karty akceptovány Doplňkové služby: snídaně, polopenze

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 44
Přistýlky: 16
Druhy pokojů: 2 lůžkové, apartmá
Počet 2 lůžkových: 12
Počet apartmá: 5

mailRokytnice nad Jizerou

Horní 210, Rokytnice nad Jizerou, 512 44

GSM:+420 604 243 106
E-mail:info@penzionanna.cz
Web:www.penzionanna.cz
Rodinný penzion Anna s domácí kuchyní a příjemným personálem poskytuje ubytování v regionu Krkonoše, ve středisku Rokytnice nad Jizerou. Leží v části zvané Horní kout, nedaleko centra, jen 5 minut pěšky od náměstí, kde je i nejbližší zastávka autobusů, skibusů či cyklobusů. Nachází se v blízkosti lyžařského střediska Studenov. Nad domem už jsou jen louky a lesy.

Penzion Anna - ubytování:

Penzion Anna nabízí celoroční ubytování v pokojích s vlastním sociálním zařízením (WC, umyvadlo, sprcha). K dispozici jsou dvoulůžkové pokoje (na 10 z nich je možnost 1 - 2 přistýlek) a apartmány pro 4 - 6 osob.

Penzion Anna je vhodný nejen pro rodinnou rekreaci, ale i pro pořádání různých sportovních a vzdělávacích akcí či školení.

Celý objekt penzionu je nekuřácký!

Penzion Anna - vybavení:

Součástí penzionu Anna je restaurace s bohatým minutkovým jídelníčkem a s ba­rem, kde je možno posedět při reprodukované nebo i živé hudbě. Je zde i salonek pro nekuřáky. V celém objektu kromě restaurace je zákaz kouření. K dispozici je zvláštní místnost s kulečníkem a šipkami.

V zimě je k dispozici lyžárna a sušička bot, v létě úschovna kol.
Parkování vcelku bez obtíží u objektu (není problém sem zajet na letních pneumatikách i v zimě). 

Penzion Anna - rekreace a služby v okolí:

Okolí penzionu Anna je ideálním místem pro všechny milovníky přírody, turistiky (pěší i cyklo) či jízdy na koni. Okolní terény jsou vhodné pro paraglyding a rogalisty. U Jizery si přijdou na své sportovní rybáři (pstruhová voda). Penzion nabízí možnost zajištění půjčení horských kol, lyží a snowboardů, lekce v některé z lyžařských škol, nájem tělocvičny, kuželny, příp. fitness centra, i povolenku pro rybáře s rybářským lístkem. V létě jezdí v Rokytnici cyklobusy, kterými se snadno dostanete do vzdálenějších míst Krkonoš, případně až na Pomezní boudy.

Zastávka SKIBUSU Dolní náměstí Rokytnice - 500 m.

Přihlášení Cookies