Hotel Na vyhlídce

Vybavení ubytování

Klasifikace: *** Vybavení: pokoj s vanou / sprchou, pokoj s WC, TV na pokoji, TV ve společenské místnosti, WiFi, konferenční místnost, gril, ohniště, zahrada, terasa, vybavení pro školení, taneční parket, venkovní bazén, sauna, dětské hřiště / dětský koutek, půjčovna kol, půjčovna lyží, půjčovna sportovních potřeb, parkoviště, parkoviště, parkoviště pro autobusy, zvířata akceptována, kreditní karty akceptovány, trezor Doplňkové služby: snídaně, polopenze, plná penze, masáže, rehabilitace, směnárna

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 48
Přistýlky: 8
Celkový počet pokojů: 20
Druhy pokojů: 2 lůžkové, 3 lůžkové, apartmá
Počet 2 lůžkových: 14
Počet 3 lůžkových: 4
Počet apartmá: 2

mailKořenov

Kořenov 877, 468 49

GSM:+420 608 477 575
E-mail:vyhlidka@iol.cz
Web:www.na-vyhlidce.cz
Hotel Na vyhlídce poskytuje komfortní a stylové ubytování v obci Kořenov v nadmořské výšce 800 m n.m. na klidném místě u lesa, která leží na pomezí regionů Jizerské hory a Krkonoše, mezi městy Tanvald a Harrachov na území Chráněné krajinné oblasti Jizerské hory a částí se dotýká i Krkonošského národního parku.

Hotel Na vyhlídce - ubytování:

Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, sprchovým koutem, stylovým masivním dřevěným nábytkem, sedací soupravou, barevným televizorem se satelitním příjmem a telefonem. Ve všech pokojích je možná přistýlka. Uvedené ceny za ubytování jsou včetně snídaně.

Hotel Na vyhlídce - další služby:

Hotel má vlastní restauraci, vinárnu s barem, salonek, saunu, směnárnu, kulečník, stolní tenis, je zde půjčovna horských kol, lyží, sněžných skútrů. Na zahradě hotelu je k dispozici zahradní restaurace s grilem, otevřeným ohništěm, udírnou a dětským koutkem, bazén 6 x 12 m. Hotel zajistí projížďky v kočáru nebo na saních tažených koňmi, kosmetiku a masáže přímo na pokoji. Parkoviště je vybaveno zamykatelnou závorou a kamerovým systémem svedeným do každého TV na pokoji.

Hotel Na vyhlídce - stravování:

Útulná restaurace s pravou kachlovou pecí, vyhlášenou českou a mezinárodní kuchyní Vám na objednávku připraví i lahůdky jako je pečené sele, sumec, jehně, plněný krocan apod. Mají zde velký výběr vín z českých, moravských a zahraničních sklepů, točené pivo Budvar a Plzeňský Prazdroj. Oddělený salonek je vhodný pro svatby, firemní jednání či rodinné oslavy. Vinárna v netradičním prostředí jeskyně s ohništěm a podzemním jezírkem je k dispozici na objednávku, v sezónních měsících pak o víkendech.

Hotel Na vyhlídce - aktivity:

Pro svoji strategickou polohu je Kořenov vyhledávaným rekreačním střediskem. V místě a nejbližším okolí najdete 7 lyžařských vleků, lanovou dráhu a desítky kilometrů stop pro běžkaře, včetně nástupu na Jizerskou magistrálu a Krkonoše. V letní sezóně můžete využít množství značených turistických tras a cyklotras.

Přihlášení Cookies