Hotýlek u hraběte Harracha Spa & Relax

Vybavení ubytování

Klasifikace: *** Vybavení: pokoj s vanou / sprchou, pokoj s WC, TV na pokoji, WiFi, gril, ohniště, zahrada, terasa, sauna, půjčovna kol, půjčovna lyží, půjčovna sportovních potřeb, parkoviště, zvířata akceptována, bezbariérový přístup, kreditní karty akceptovány Doplňkové služby: snídaně, polopenze

Ceny

Orientační cena za noc / osoba: 650 CZK

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 30
Přistýlky: 2
Celkový počet pokojů: 9
Druhy pokojů: 2 lůžkové, 3 lůžkové, 4 lůžkové
Počet 2 lůžkových: 1
Počet 3 lůžkových: 6
Počet 4 lůžkových: 2

mailHarrachov

Nový Svět 558, Harrachov, 512 46

Telefon:+420 481 528 048
GSM:+420 777 129 079
E-mail:info@uharracha.cz
Web:www.uharracha.cz
Hotýlek U hraběte Harracha poskytuje komfortní ubytování v klidné části města Harrachov zvané Klondajk. Nachází se cca 5 minut pěšky od centra města a od sedačkové lanovky na Čertovu horu. Harrachov je oblíbené turistické centrum regionu Krkonoše.

Hotýlek U hraběte Harracha - ubytování:

Hotýlek U hraběte Harracha nabízí ubytování v útulných a prostorných pokojích s vlastním sociálním zařízením a televizí se satelitním příjmem a wi-fi internetem. Většina pokojů má balkon. K dispozici je  společenská místnost s kulečníkem. Před domem je vlastní parkoviště.

Hotýlek u hraběte Harracha nabízí krytý bazén s protiproudem 8 x 2,8 m, saunu a masáže.

Hotýlek U hraběte Harracha - stravování:

Pro hosty hotýlku U hraběte Harracha je k dispozici stylová restaurace, která nabízí českou kuchyni, jídla z různých druhů mas, saláty a zmrzlinové poháry. Je zde také možnost připravit pro Vás oslavy, večírky i jiné společenské akce. Ubytovaným se podává snídaně formou švédských stolů.

Přihlášení Cookies