Penzion Hamštejn

Vybavení ubytování

Klasifikace: **** Vybavení: pokoj s vanou / sprchou, pokoj s WC, TV na pokoji, WiFi, gril, ohniště, zahrada, terasa, vybavení pro školení, dětské hřiště / dětský koutek, půjčovna lyží, půjčovna sportovních potřeb, parkoviště, parkoviště pro autobusy, bezbariérový přístup Doplňkové služby: snídaně, polopenze, plná penze, konferenční služby

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 33
Přistýlky: 2
Celkový počet pokojů: 9
Druhy pokojů: 3 lůžkové, 4 lůžkové, vícelůžkové, apartmá
Počet 3 lůžkových: 4
Počet 4 lůžkových: 3
Počet vícelůžkových: 1
Počet apartmá: 2

mailKoberovy

Hamštejn 2, 468 22

GSM:+420 737 249 540
E-mail:iva.hartlova@seznam.cz
Web:www.penzionhamstejn.cz
Penzion Hamštejn nabízí ubytování na Zlaté stezce turistického regionu Český ráj, na trase mezi obcí Malá Skála a vrchem Kozákov. Jeho poloha pod vrcholem kopce Hamštejn nad obcí Koberovy skýtá návštěvníkům jedinečný výhled do celého kraje.

Pod okny penzionu Hamštejn se rozprostírá celá krajina Českého ráje s mnohými turistickými cíli jako jsou hrad Trosky, zámek Hrubá Skála, vrch Kozákov nebo Suché skály. Z oken penzionu lze vidět je i Bezděz  nebo horu Ještěd s televizním vysílačem.

V zimních měsících je možnost využít sjezdovku na Kozákově nebo malý vlek přímo na Hamštejně.  

Penzion Hamštejn – ubytování:

Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, televizí včetně možnosti připojení k internetu a novým dřevěným nábytkem.

Penzion Hamštejn - další služby:

Penzion je vhodný jak pro rodinnou rekreaci, tak pro různé akce jako jsou oslavy, svatby, srazy či firemní školení a porady. Restaurace nabízí široký sortiment české kuchyně a připravuje celou řadu gastronomických akcí.

Přihlášení Cookies