Vybavení ubytování

Vybavení: pokoj s vanou / sprchou, pokoj s WC, WiFi, možnost vaření Doplňkové služby: snídaně, polopenze

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 31
Přistýlky: 6
Druhy pokojů: apartmá
Počet apartmá: 6

mailRadostná pod Kozákovem

Kozákov 12, 512 63

GSM:+420 776 600 078
E-mail:schranka@otakarovafarma.cz
Web:www.otakarovafarma.cz
Otakarova farma je místem přímo stvořeným na pohodovou a klidnou dovolenou pro rodiny, které si chtějí užít nádhery Českého ráje.

Apartmány se nachází přímo v srdci Českého ráji, na jižní straně kopce Kozákov, s výhledem až 100 km do české krajiny (Říp, Bezděz, České středohoří, Ralsko, Ještěd, Milešovka) poblíž cyklostezky vedoucí od rozhledny Kozákov na Trosky, Hrubou Skálu a Valdštejn. Pěší procházky s dětmi přírodou Kozákovského kopce jsou velmi lákavé a zajímavé (lesy, skály, drahokamy, potůčky a studánky).

Chcete vyjet z betonové Prahy na venkov? U nás budete za již za necelou hodinu a budete si moci užít krásy Českého ráje anebo se jen projdete po farmě a sblížíte se s našimi zvířaty.

Útulné a plně vybavené apartmány svádí k tomu, aby se v nich člověk pěkně zabydlel. Ať už chcete přijet s přáteli na prodloužený víkend, či s rodinou na týden. Jsme tu pro vás a připraveni snad na vše a my slibujeme, že uděláme vše, co v našich silách a možnostech, abyste se u nás cítili příjemně a nechtělo se Vám z farmy odjíždět.

Na farmě jsou dva objekty s šesti apartmány a celkovou kapacitou 31 osob + 6 dětských postýlek, dále je možné spát na slámě, popřípadě si vzít stan, nebo dorazit karavanem.

Statek: celková kapacita 13 dospělých osob + 3 dětské postýlky.

  • Modrý apartmán pro 4 osoby (2x manželská postel 180 x 200 cm).
  • Oranžový apartmán s vlastním vstupem pro 4 osoby (1x manželská postel 180 x 200 cm + 2x jednolůžko 90×200).
  • Zelený apartmán pro 5 osob (2x manželská postel 180 x 200 cm + jednolůžko 90×200).

Stodola: celková kapacita 18 dospělých osob + 3 dětské postýlky.

  • Apartmá Ještěd pro 6 osob (2x manželská patrová postel 180 x 200 cm + rozkládací pohovka) s plochou přes 60 m2 a dispozicí 2kk je největší ze všech.
  • Apartmá Kozákov pro 6 osob (2x manželská patrová postel 180 x 200 cm + rozkládací pohovka).
  • Apartmá Trosky pro 6 osob (2x manželská patrová postel 180 x 200 cm + rozkládací pohovka).

Každý z rodinných apartmánů má vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, vybavený kuchyňský kout, ložní prádlo, ručníky a připojení k internetu (WiFi). V každém z apartmánů je připravená dětská postýlka včetně dalšího dětského vybavení.

Cena za apartmá na noc je 1.800,- / 4 osoby, každá další osoba: 400,- / noc.

Uvedená cena je bez stravování při minimální délce pobytu 2 noci (pokud se nedohodneme jinak). Je možné se domluvit na snídaních a večeřích.

Ubytování je určeno pro členy Spolku farmáře Otakara. Členem se můžete stát klidně jenom na dobu vašeho pobytu a samotný zápis je jednoduchý. Navíc vám umožní užívat si i ostatních výhod členství v oblasti kulinářství, odběru produktů a nevšedních zážitků.


Přihlášení Cookies