Na hrad či zámek zadarmo - věrnostní pasy

Národní památkový ústav připravil v tomto roce odměnu pro své návštěvníky. V pokladně jakéhokoliv objektu ve správě NPÚ můžete dostat kartu, na jejíž zadní stranu budete sbírat razítka z různých objektů. Až budete mít 4 razítka, můžete při páté návštěvě vyměnit svou kartu za volnou vstupenku na kterýkoli jiný památkový objekt ve správě NPÚ. Navíc můžete vyhrát královskou hostinu v romantickém prostředí zámku Sychrov.

Podrobné informace:
Při první návštěvě hradu, zámku, nebo další památky ve správě Národního památkového ústavu si vyžádejte věrnostní pasy na pokladnách. Věrnostní pas je na jméno, tudíž platí pouze pro jednoho návštěvníka. Pokud jdete na prohlídku v páru nebo s rodinou, vyžádejte si příslušný počet karet. Za každou koupenou vstupenku dostanete na zadní stranu věrnostního pasu speciální razítko. Zaplníte-li celou kartu, tedy nasbíráte-li 4 razítka, můžete při páté návštěvě vyměnit svou kartu za volnou vstupenku na kterýkoli jiný památkový objekt ve správě NPÚ.

Po ukončení akce 31. 10. 2010 budou všechny plné a platné věrnostní pasy odeslány na jedno sběrné místo a slosovány. Na 10 šťastných párů čeká královská hostina v romantickém prostředí zámku Sychrov.

Podrobněji naleznete popis soutěže na www.ozivlepamatky.cz a www.npu.cz.

Tipy na ubytování v regionu Český ráj najdete zde.
Tipy na ubytování v regionu Jizerské hory najdete zde.
Tipy na ubytování v regionu Lužické hory najdete zde.
Tipy na ubytování v regionu Máchův kraj najdete zde.

Přihlášení Cookies