Penzion Stará hospoda

Vybavení ubytování

Vybavení: pokoj s vanou / sprchou, pokoj s WC, TV na pokoji, TV ve společenské místnosti, WiFi, konferenční místnost, gril, ohniště, zahrada, terasa, vybavení pro školení, taneční parket, dětské hřiště / dětský koutek, hřiště, půjčovna kol, půjčovna sportovních potřeb, parkoviště, parkoviště, parkoviště pro autobusy, trezor Doplňkové služby: snídaně, polopenze, plná penze, konferenční služby

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 60
Přistýlky: 4
Celkový počet pokojů: 25
Druhy pokojů: 2 lůžkové, 3 lůžkové, 4 lůžkové, vícelůžkové
Počet 2 lůžkových: 15
Počet 3 lůžkových: 5
Počet 4 lůžkových: 2
Počet vícelůžkových: 3

mailDoubice

Doubice 172, 407 47

Telefon:+420 412 381 432
Fax:+420 412 381 432
E-mail:info@starahospoda.cz
Web:www.starahospoda.cz
Penzion Stará hospoda nabízí ubytování v obci Doubice, na rozhraní Šluknovského výběžku a turisticky atraktivního regionu České Švýcarsko.

Penzion Stará hospoda - ubytování:

Penzion nabízí ubytování ve dvou i vícelůžkových pokojích, celkový počet lůžek je 50 v 19 pokojích s možností 4 přistýlek. Každý pokoj vybaven sprchou a WC. Na všech pokojích možnost připojení na internet, se svým počítačem, prostřednictvím sítě wifi.

Penzion Stará hospoda - stravování:

Stravování je zajištěno ve stylové restauraci. K dispozici je vynikající česká kuchyně, široký výběr pokrmů, včetně specialit ze zvěřiny. K restauraci patří myslivecký salónek (pro 30osob), letní terasa, letní koliba s grilem a tanečním parketem.

Penzion Stará hospoda - další služby:

Dále je hostům k dispozici dětské hřiště, beach volejbalové a nohejbalové hřiště, stolní tenis, tenisové kurty, půjčovna horských kol, pro příznivce drsnějších dokonce výuka horolezectví.

Při svém pobytu nemusíte mít starosti ani o své auto, protože pro své hosty má Stará hospoda uzamykatelné parkoviště.

Pension vedený panem Rezkem a jeho manželkou se nachází na území samozvaného „Doubického království." 

Přímo v areálu penzionu je možné platit dvojí měnou: Českými korunami nebo Doubáky (kurz 100 DBK : 90 CZK).

16.09.2012 byl majitel pan Rezek zaregistrován do České knihy rekordů, za největší počet dřevěných soch. Těchto většinou pohádkových soch bylo tehdy napočítáno 316 kusů.

Penzion Stará hospoda - aktivity:

V letním období láká okolní krajina k cykloturistickým, pěším, ale i automobilovým výletům, v obci Doubice je možnost koupání v místní vodní nádrži nebo v cca 3 km vzdálené přehradě Kyjov. Rybáře jistě zláká možnost bohatých úlovků v místním rybníku (povolení k zakoupení na místě). V zimním období je lyžařský areál v Jiřetíně pod Jedlovou je vzdálen cca 9 km. Pro běžkaře jsou vhodné podmínky přímo v okolí penzionu.

Přihlášení Cookies