Městské informační centrum Jičín

Městské informační centrum Jičín sídlí na podloubí historického Valdštejnova náměstí v centru města.

Přijíždíte do Jičína a nevíte, kde začít prohlídku? Zastavte se nejprve u nás v informačním centru, kde vám rádi poradíme. Infocentrum naleznete v budově jičínského zámku přímo na Valdštejnově náměstí.

Rádi vám doporučíme, kam se u nás v Jičíně a jeho okolí můžete podívat. Víme, jaké jsou otevírací doby jednotlivých objektů i kolik peněz budete potřebovat na vstupné. Nevíte kudy se k památkám dostanete? Pomůžeme vám nabrat ten správný směr a ještě vám na cestu přibalíme mapu. Umíme naplánovat výlet podle vašich možností a představ. Rádi poskytneme informace o možnostech ubytování a stravování. To vše samozřejmě zcela zdarma a s úsměvem. S námi se v Jičíně neztratíte! Nezapomeňte se podívat také na turistický portál www.jicin.cz, kde naleznete spoustu užitečných tipů.

Zavítat by k nám zcela jistě měli také sběratelé nejrůznějších upomínkových předmětů. Turistických známek, vizitek, magnetek a pohledů máme nepočítaně. Dále u nás zakoupíte širokou škálu regionálních produktů a publikací. Nemůže chybět ani bohatá nabídka suvenýrů s Rumcajsem a jeho rodinkou.

Podávání turistických informací a prodej suvenýrů je však jen jednou částí naší práce. A rozhodně tu nejsme jen pro návštěvníky města, ale i pro místní obyvatele.

Mezi naše další služby patří:

  • kopírování, scanování, zpoplatněné použití veřejného PC včetně internetu, laminování a kroužková vazba
  • předprodej lístků pro Kulturní zařízení města Jičína, tedy pro Biograf Český ráj, Masarykovo divadlo a další venkovní akce v Jičíně
  • možnost zakoupení vstupenek přes prodejní portály Ticketstream a Ticketportal
  • možnost zakoupení letenek horkovzdušným balónem firmy Baart – Výlet balonem
  • zjišťování pracovní doby a kontaktů úřadů a institucí, vyhledávání v jízdních řádech

Netvrdíme, že víme všechno. Ale vyhledat zvládneme téměř cokoli. Tak se na nás se svými dotazy neváhejte obrátit.

Nyní můžete platit platební kartou veškeré zboží a vstupenky na akce pořádané KZMJ. Z technických důvodů bohužel nelze platit kartou vstupenky z prodejních portálů Ticketstream a Ticketportal a ani na jiné předprodejní akce. Děkujeme za pochopení.

MěsícDenČasPříznak
Červen Po - Pá 9:00 - 17:00 otevřeno
So 9:00 - 15:00 otevřeno
Ne 10:00 - 13:00 otevřeno
Červenec - Srpen Po - Pá 8:00 - 18:00 otevřeno
So - Ne 9:00 - 17:00 otevřeno
Září - Květen Po - Pá 9:00 - 17:00 otevřeno
So 9:00 - 13:00 otevřeno
Ne - zavřeno
Otevírací doba o svátcích: 19. 4. Velký pátek - 9:00 - 17:00; 22. 4. Velikonoční pondělí - zavřeno; 1. 5. Svátek práce - 8:00 - 17:00; 8. 5. Den Vítězství - 9:00 - 15:00; 5. 7. Den slovanských věrozvěstů - 8:00 - 18:00; 6. 7. Den upálení mistra Jana Husa - 9:00 - 17:00 V září, do ukončení festivalu Jičín – město pohádky, se otevírací doba řídí srpnovou otevírací dobou.
Přihlášení Cookies