Vybavení ubytování

Klasifikace: * Vybavení: pokoj s vanou / sprchou, pokoj s WC, TV ve společenské místnosti, WiFi, gril, ohniště, dětské hřiště / dětský koutek, parkoviště, parkoviště

Ceny

Orientační cena za noc / osoba: 300 CZK
Orientační cena za noc se snídaní / osoba: 400 CZK

Kapacita

Druhy pokojů: 2 lůžkové, 3 lůžkové, 4 lůžkové

mailRybniště

Nová Chřibská 108, Rybniště, 407 51

Telefon:+420 412 381 182
E-mail:info@pension-braun.cz
Web:www.pension-braun.cz
Penzion Braun se nachází na území národního parku České Švýcarsko a poskytuje ideální podmínky ke strávení rodinné dovolené v malebné přírodě.

Ubytování je možné ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích. K dispozici je WIFI internet, hlídané parkoviště, dětské hřiště a venkovní ohniště.

Penzion Braun je malého rodinného typu, kde je ke každému hostu věnována individuální pozornost. Penzion má svou restauraci, kde se podává velmi kvalitní jídla domácí kuchyně. Mezi nápoji zde můžete vždy najít minimálně 25 druhů whisky.

V bezprostřední blízkosti se nachází množství pěších, cyklistických tras a rozmanité turistické pamětihodnosti (rozhledny, odpočívadla, přírodní fenomény, ostatky starodávných skalních zámků atd.). Deset minut jízdy - základní pozoruhodnost Českého Švýcarska - Pravčická Brána - největší v Evropě přírodní skalní brána.

Přihlášení Cookies