Vybavení ubytování

Cyklisté vítáni: ANO Klasifikace: *** Vybavení: pokoj s vanou / sprchou, pokoj s WC, TV na pokoji, WiFi, konferenční místnost, vybavení pro školení, taneční parket, sauna, půjčovna lyží, parkoviště, parkoviště, parkoviště pro autobusy, zvířata akceptována, trezor Doplňkové služby: snídaně, polopenze, praní, žehlení, masáže, rehabilitace

Vybavení: sauna, masáže, fitness, bezbariérový přístup, internet, dětský koutek, whirlpool

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 70
Celkový počet pokojů: 34
Druhy pokojů: 2 lůžkové, 4 lůžkové, apartmá
Počet 2 lůžkových: 32
Počet 4 lůžkových: 2
Počet apartmá: 2

Hotel Skicentrum se nachází v samém centru sportovního dění v Krkonoších ve městě Harrachov.

Leží mezi lanovkami, sjezdovými tratěmi, skokanskými můstky a lyžařským stadionem. Hotel poskytuje kvalitní a příjemné zázemí hostům, kteří přijedou do Krkonoš za rodinnou dovolenou nebo prostě za sportem. Stejně tak slouží i hostům preferujícím odpočinek a procházky po krásném okolí Harrachova.

Pro školy a sportovní oddíly vypracuje provozovatel hotelu speciální ceník. Skupinám je připraven nabídnout ucelený program sportu a zábavy.
Hotel Skicentrum poskytuje ubytování ve dvoulůžkových pokojích (WC, koupelna, TV/SAT) s možností dvou přistýlek. K dispozici je hotelová restaurace, denní bar, sauna, whirpool a další možnosti využiti volného času. Pro děti má hotel dětský koutek, hernu s trenažéry, stolní tenis, kulečník atd.

Přímo v objektu je půjčovna lyžařského vybavení, Skiservis a lyžařská škola. Hoteloví hosté mají na okolních vlecích slevu (na vlecích sportovního areálu 30 %).

Stravování poskytuje hotel Skicentrum formou polopenze (snídaně formou bufetu a večeře formou studeného i teplého bufetu nebo výběrem z menu + salátový bar - dle momentální obsazenosti hotelu). 


MěsícDenČasPříznak
všechny měsíce všechny dny v týdnu - otevřeno
Recepce v provozu od 7.00 do 22.00 hodin.
Přihlášení Cookies