Parkhotel Skalní město

Vybavení ubytování

Klasifikace: *** Vybavení: pokoj s vanou / sprchou, pokoj s WC, TV na pokoji, WiFi, konferenční místnost, zahrada, terasa, vybavení pro školení, taneční parket, sauna, dětské hřiště / dětský koutek, hřiště, půjčovna kol, půjčovna sportovních potřeb, parkoviště, parkoviště pro autobusy, zvířata akceptována, kreditní karty akceptovány Doplňkové služby: snídaně, polopenze, plná penze, masáže, rehabilitace

Ceny

Orientační cena za noc / osoba: 1 190 CZK

Kapacita

Celkový počet pokojů: 28
Druhy pokojů: 2 lůžkové, 3 lůžkové, apartmá
Počet 2 lůžkových: 26
Počet 3 lůžkových: 1
Počet apartmá: 1

mailJičín

Pařezská Lhota 34, Pařezská Lhota, 506 01

Telefon:+420 493 525 011
GSM:+737 544 445
E-mail:parkhotel@skalnimesto.cz
Web:https://skalnimesto.wordpress.com/
Parkhotel Skalní město nabízí ubytování v obci Pařezská Lhota nedaleko města Jičín. Rozkládá se v těsné blízkosti skalního města Prachovské skály, na okraji rekreačně využívaného parku, v malebném regionu Český ráj.

Parkhotel Skalní město - ubytování:

Hotel má pokoje vybavené sprchou, WC, TV/SAT a telefonem; k dispozici je též 1 apartmán se 4 lůžky. Pro hosty je připravena hotelová restaurace, salónek a hotelový klub, který lze využít i jako jednací nebo školicí místnost.

Parkhotel Skalní město - stravování:

Ubytovaným hostům i volně příchozím návštěvníkům nabízí restaurace velký výběr specialit mezinárodní i místní kuchyně, klasický sortiment nápojů korunovaný stálicí mezi českými nápoji - dvanáctistupňovým plzeňským Prazdrojem. Zajímavé slevy ve stravování jsou poskytovány pro skupiny návštěvníků a pro skupiny účastníků školení.

Parkhotel Skalní město - další služby:

Parkhotel Skalní město nabízí tyto prostory a rozlohy pro pořádání firemních akcí: salonek 37m2, dvě školící místnosti 59m2 a 80m2 a kongresový sál 91m2. V hotelu jsou Vám po předchozí dohodě schopni zajistit i další vybavení (PC, dataprojektor, laserové ukazovátko, ozvučení, mikrofony…).

Pro skupiny, rodinné oslavy či rauty možnost zajištění kulturních programů (hudební produkci, taneční a kulturní vystoupení...).

Součástí hotelu je i vlastní parkoviště, které je době od 22:00 do 7:00 hodin uzamčeno. Pro ubytované hosty a návštěvníky restaurace je parkoviště zdarma.

Přihlášení Cookies